Projekty

CHCĘ ROZWINĄĆ FIRMĘ W INTERNECIE!

amooco.com

Kreujemy, nie kopiujemy.

stron internetowych

Jesteśmy wrocławską agencją kreatywną, która oferuje kompleksowe rozwiązania marketingowe. Jedną z naszych pasji jest web design. Kreujemy strony internetowe, interesujemy się świeżymi rozwiązaniami i nigdy nie zostajemy w tyle. Działamy zgodnie z najnowszymi trendami. Dbamy o detale, bo to one budują sukces całości.

Przeciętny użytkownik Internetu podejmuje najważniejsze decyzje w 5 sekund. Pomożemy Ci wykorzystać ten czas z korzyścią dla Twojego biznesu.

Grzegorz Kańduła

General Manager

Towarzyszymy naszym klientom na każdym kroku: od stworzenia kreatywnego konceptu strony, przez zaprojektowanie designu i napisanie treści, aż po wdrożenie, pozycjonowanie i reklamę witryny.

Charakter strony dyktuje to, co powinno ją wyróżniać. Co innego powinna zawierać strona docelowa, czyli tzw. landing page, a czym innym charakteryzować się strona produktowa. Dlatego tak ważne jest określenie celu, jaki ma pełnić Twoja witryna. Pomożemy Ci w osiągnięciu każdego z nich.

Strona produktowa

Landing page

Strona konkursu lub loterii

Strona korporacyjna

Celem nadrzędnym takiej strony jest sprzedaż. Ważne są dobre jakościowo zdjęcia, które pokażą produkt z każdej perspektywy, czytelna ścieżka zakupowa, ale także jednoznaczny tytuł i unikalny opis, który wskaże na korzyści płynące z zakupu.

To świetny wybór, jeśli zależy nam na relatywnie niskich kosztach w stosunku do korzyści. Dobrze zbudowany landing page powinien realizować określony cel, np. wypełnienie formularza kontaktowego lub zebranie leadów.

Organizacja konkursu lub loterii to świetny sposób na zwiększenie zainteresowania marką i wzrost sprzedaży konkretnych produktów. Pomocna będzie strona internetowa, zawierająca niezbędne informacje.

Strona korporacyjna to świetne narzędzie komunikacji z pracownikami i partnerami biznesowymi. Ważne, by stworzyć przestrzeń na wiadomości z życia firmy – to buduje pozytywny wizerunek pracodawcy.

Ustal cel, jaki chcesz osiągnąć, i działaj!

Zbuduj z nami dynamiczną stronę internetową, która połączy funkcjonalność z dobrym designem.

Synteza informacji

Nowe technologie

Najważniejszy jest użytkownik i jego potrzeby. Dlatego w naszych projektach stawiamy na przejrzyste, łatwo dostępne menu, jasno przedstawione treści i płynność poruszania się po stronie.

Dbamy o wszystkie potrzebne komponenty, ale też śmiało rezygnujemy
ze zbędnych elementów. Uwielbiamy minimalizm
i z każdego tematu wyciskamy to, co najważniejsze.

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, które szybko stają się naszą codziennością. Chłoniemy innowacje jak gąbka i błyskawicznie znajdujemy ich zastosowanie w naszych projektach.

To dziś absolutna podstawa

i nasz priorytet. Użytkownicy Internetu przeglądają strony w różnych sytuacjach, korzystając z wielu urządzeń mobilnych. Nasze strony wyglądają dobrze na każdym z nich.

Funkcjonalność

Responsywność

POROZMAWIAJMY

Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj

się z informacjami, w jaki sposób

przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kontakt

Wyślij wiadomość, korzystając
z formularza kontaktowego.

biuro@amooco.com

+48 737 964 166

Amooco Agency

ul. Ślężna 146/148

53-111 Wrocław

User Experience

Rynkiem rządzi konsument. Celem myślenia User Experience jest obranie jego perspektywy i dążenie do maksymalnego komfortu korzystania ze strony.

Wykorzystujemy kompatybilne elementy, które korespondują ze stylem i charakterem marki. Dzięki temu współdziałją ze sobą jak tryby dobrze naoliwionej maszyny.

Spełniamy potrzeby użytkownika i – dzięki odpowiednio uporządkowanej architekturze informacji – pozwalamy mu na intuicyjne działanie.

Jesteśmy twórcami projektów, a jednocześnie ich pierwszymi odbiorcami i testerami. Na tej podstawie wyciągamy wnioski i wypracowujemy najlepsze rozwiązania.

Pamiętamy o elemencie CTA (call to action), bo tylko zaangażowany odbiorca zbuduje emocjonalną więź ze stroną i produktem.

To, co inspiruje, zatrzymuje użytkownika na dłużej. Wywołujemy u odbiorcy dobre emocje i uruchamiamy szereg pozytywnych skojarzeń.

Testowanie i wielopłaszczyznowość

Inspiracje

Interakcje

Świeża perspektywa i nowe rozwiązania

Komfort i jakość użytkowa

Spójność

Lubimy wiedzieć, co w trawie piszczy. Dlatego trzymamy rękę na pulsie i śledzimy nowe rozwiązania, które adaptujemy do potrzeb naszych klientów.

Przejrzysty interface

Duży wybór wprowadza chaos i uniemożliwia podjęcie decyzji. W efekcie użytkownik jest rozkojarzony i zniechęcony do dalszego przeglądania strony. Dlatego im prościej, tym lepiej.

Kluczowe elementy User Experience. Na co zwracamy uwagę?

Interface użytkownika jest jak dobry żart. Jeśli musisz go tłumaczyć – nie jest taki dobry. Dlatego stawiamy na czytelną ścieżkę kroków i prosty dostęp do szukanych przez użytkownika informacji.

Krzysztof Pasieka

Graphic Designer

Trendy w web designie

Odpowiedni dobór fontu ma znaczenie. Niestandardowe kroje pisma, grube proste fonty i typograficzny layout przyciągną wzrok użytkowników i zwiększą czytelność witryny.

Nieskończone przewijanie, czyli mechanizm wykorzystywany w social mediach, to rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik dociera do większej ilości treści.

Duże marginesy oraz konsekwentna minimalistyczna szata graficzna to wszystko, co pozwala na uniknięcie zbędnego szumu komunikacyjnego.

Treści wizualne

Video i grafika powinny być na pierwszym planie. To dziś najchętniej oglądane treści, które są przyjemne w odbiorze

i dostarczają odbiorcom wielu pozytywnych wrażeń.

Trendy zmieniają się razem z potrzebami użytkowników. Aby mieć pewność, że trend sprawdzi się w danej branży, trzeba odkryć, jak grupa docelowa korzysta z witryny oraz czego na niej szuka. Amooco z zaciekawieniem obserwuje najnowsze rozwiązania i dopasowuje je do oczekiwań odbiorcy.

Typografia

Minimalizm

Infinite scroll

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami User Experience

Trafiamy do grupy docelowej

Kierując nasz przekaz do wszystkich, nie kierujemy go do nikogo. Dlatego z uwagą analizujemy grupę docelową, jej preferencje i potrzeby, a następnie znajdujemy i wdrażamy adekwatne rozwiązania.

Doświadczenia użytkownika, który odwiedza nasze strony, to dla nas najcenniejsza perspektywa. Cel jest prosty: witrynę ma odwiedzać więcej osób, które zostaną na niej na dłużej i dotrą do pożądanych treści.

Odpowiadamy
na potrzeby klientów

Tam, gdzie każdy ma coś do powiedzenia, ważna jest umiejętność słuchania. Podczas realizacji projektów mocno liczymy się ze zdaniem klienta, ale nie rezygnujemy z czynnika x, który definiuje naszą pracę.

Działamy
kompleksowo

Nasze projekty tworzymy od A do Z i wspieramy je na każdym etapie powstawania. Pomysł na kreatywny koncept, jego rozwinięcie, realizacja

i wdrożenie – to wszystko możesz pozostawić

w naszych rękach.

Potrzebujesz nowej strony www? Możesz na nas polegać!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zaufali

nam:

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

    .com

Nasza praca mówi sama za siebie. I powiedzmy to sobie szczerze, napełnia nas dumą. Za nami wiele ciekawych projektów, dlatego nie możemy się już doczekać, by się nimi podzielić!

PORTFOLIO
PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ
WEB DESIGN
LOTERIE I KONKURSY

Copyright © 2020 Amooco. All Rights Reserved.