Budując relacje
z Wewnętrznym Dzieckiem, budujesz karmiące relacje
z całym światem.


ZAREZERWUJ MIEJSCE
CZYTAJ WIĘCEJ


JUSTYNA PETTKE

4-dniowe warsztaty transformacyjne w Mykowej GórzeTERMINY:


8-11 września 2022 r. - 8 1 miejsce


Moje ramiona, są dla ciebie szeroko otwarte.

Zapraszam Cię w głęboką podróż w głąb siebie, w miejscu które jest otoczone dziką przyrodą, piękną artystyczną energią twórczości, której autorką jest właścicielka posiadłości.


Usiądziemy w kręgu ramię w ramię, trzymając się za ręce, ocierając sobie wzajemnie łzy i dając sobie przyzwolenie, aby być najbardziej prawdziwą wersją siebie, bo tylko w ten sposób, możemy dotknąć tego najbardziej wrażliwego i bolesnego miejsca w nas.


Będzie to podróż, wypełniona mnóstwem wglądów, ponieważ każda z nas, w magiczny wręcz sposób, porusza struny własne i drugiej osoby.


Ten wyjątkowy czas, to czas pełnego skupienia na sobie. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy. Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się podczas wykonywanych ćwiczeń pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków jak i na spacerach.


Przez ten, zdawać by się mogło, krótki okres trzech dni, w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do działania, by ruszyć swoje wydeptane, niesłużące ścieżki neuronowe i zmienić je na nowe, wspierające. Powstaje wspólnota.


Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec, jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje.


Utworzony w ten sposób krąg sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze wspólnej pracy. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy ze mną (prowadzącą). Jesteś gotowa, spotkać się sama ze sobą i ze swoją prawdą?

Wewnętrzne dziecko - każdy ma je w sobie

To w nim upatrujemy źródła naszego życia emocjonalnego.

To jemu możemy zawdzięczać energię, radość, spontaniczność, ale i niewiadomego pochodzenia smutek, nieadekwatne do okoliczności wybuchy gniewu, paniczny lęk, czy toksyczny wstyd.


Jeżeli Twoje dzieciństwo dalekie było od sielanki to, aby przetrwać musiałeś wykształcić w sobie odpowiednie mechanizmy.

W dorosłym życiu zachowania te nie są już użyteczne, co więcej wpływają destrukcyjnie na nawiązywane przez Ciebie relacje, obniżają jakość życia i najzwyczajniej w świecie - niszczą je.


Kiedy Twoje wewnętrzne dziecko czuje się samotne, zranione bądź zagubione może sabotować Twoje dorosłe działania, chcąc zwrócić na siebie uwagę. Jestem głęboko przekonana o tym, że dopóki Twoje wewnętrzne dziecko nie zostanie przez Ciebie dostrzeżone, dopóki nie otoczysz go troską i miłością, Twoje szanse na zdrowe relacje oraz autentyczne, pełne dobrej energii życie, są niemal równe zeru.


Serdecznie zapraszam Cię do wyjścia na spotkanie swojemu wewnętrznemu dziecku. Wyciągnijmy tego samotnego, zapłakanego malucha z ciemnej piwnicy. Pomogę Ci w tym. Będę Cię prowadzić.

JUSTYNA PETTKE

KIM JESTEM?


Nazywam się Justyna Pettke i wspieram w odzyskiwaniu wewnętrznego dziecka. Prowadzę w tym celu sesje indywidualne. Sama przeszłam przez terapię dla osób współuzależnionych oraz dla DDA – zarówno indywidualną jak i grupową.


Praca z wewnętrznym dzieckiem jest metodą, która odniosła największy efekt w całym moim procesie pracy ze sobą. Rozpoczęcie udzielania potrzebującym wsparcia w powrocie do siebie, było powiedzeniem TAK głosowi mojego serca. Czuję, że jest to moje powołanie. Dar, którym dziele się z Wami.


Posiadam intuicję, która prowadzi mnie podczas spotkań z Wami. Jestem osobą ciepłą i serdeczną. Potrafię stworzyć bezpieczną przestrzeń, dzięki której łatwiej jest się otworzyć. Jestem praktykiem.


Stosuję wyłącznie metody, które sprawdziłam na sobie i które okazały się skuteczne. Jestem certyfikowanym terapeutą EFT. Jestem certyfikowanym facylitatorem Recall Healing. Wierzę, że nabyte umiejętności sprawią, że udzielane przeze mnie wsparcie będzie jeszcze bardziej wielowymiarowe.

DLACZEGO CZTERY DNI

Inspiracją do warsztatów tej właśnie długości są wyjazdy, w których brałam udział uczestnicząc w terapii dla osób współuzależnionych, a następnie dla DDA.


Z własnego doświadczenia wiem, że jest to czas bardzo intensywnej pracy, która przynosi niezwykłe efekty.


Dla uczestników, ma to być czas, pełnego skupienia na sobie. Czas wyjątkowy. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy.


Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się podczas wykonywanych ćwiczeń pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków, jak i na spacerach.


Przez ten, zdawać by się mogło, krótki czas w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do pracy. Powstaje wspólnota.


Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje. Utworzony w ten sposób krąg sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze intymności. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy z prowadzącą

CO ZYSKASZ
BIORĄC UDZIAŁ W WARSZTATACH?


Przede wszystkim odzyskasz kontrolę nad własnym życiem.


Nawiążesz najcenniejszą relację w swoim życiu – połączenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem.


Zrozumiesz siebie oraz to jak chora dusza wpływa na chorobę ciała.


Rozbroisz wzorce swoich zachowań. W konsekwencji będziesz mógł zacząć na nowo kreować swoją rzeczywistość.


Podczas tego typu pracy nad sobą następują zmiany na poziomie komórkowym oraz na poziomie umysłu, a istniejące w ciele konflikty rozpuszczają się. Zmienia się również aura.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?Praca na warsztatach to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne oraz wizualizacje. Jest to praca głęboka, wyjątkowa.


Pracujemy zarówno nad dostrzeżeniem swojego wewnętrznego dziecka, nawiązaniem z nim relacji, jak i konfrontujemy się z codziennymi trudnościami takimi jak lęk, samotność, złość czy stale powtarzające się schematy, które (choć tego nie chcemy) wciąż są naszym udziałem.


Dokonywana jest analiza naszych wzorców zachowań. Pogłębiamy kontakt z własnym ciałem, koncentrując się na czuciu.

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY
TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE?

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:

 • masz problem z okazywaniem uczuć, wstydzisz się ich, niektórych wolałbyś w ogóle nie czuć,
 • borykasz się z nieadekwatnymi do okoliczności reakcjami emocjonalnymi,
 • przytrafiają Ci się powtarzające, przykre sytuacje tego samego typu (np. w każdej pracy, której się podejmujesz jesteś ofiarą mobbingu lub każdy związek, w który wchodzisz kończy się zdradą ze strony partnera),
 • stale nawiązujesz toksyczne relacje,
 • masz problem z bliskimi relacjami (tu mam na myśli zarówno relację z partnerem, jak i rodzicami, dziećmi, rodzeństwem itd.),
 • nie potrafisz stawiać granic,
 • Twoje życie koncentruje się głównie na spełnianiu oczekiwań innych,
 • sam, z niewyjaśnionych przyczyn, sabotujesz swoje działania,
 • jesteś świadomy zranień, których doznałeś w dzieciństwie, jednak nie wiesz co z tą wiedzą zrobić,
 • tłumisz złość lub nie panujesz nad nią,
 • korzystałeś już z rozmaitych form pomocy (np. terapia), a jednak wciąż czujesz, że nie udało się rozwiązać dręczącego Cię problemu,
 • interesujesz się tematyką wewnętrznego dziecka, jednak nie wiesz jak zacząć i potrzebujesz wsparcia, aby nawiązać z nim kontakt.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

TERMIN I MIEJSCE WARSZTATÓW

Kiedy?

Mykowa Góra

ul. Na Koszowatkę 17 83-311 Ostrzyce woj. pomorskie

http://www.mykowagora.pl/

Gdzie?

Koszt

1.888 zł (przelew lub karta)

 • Zaliczka w kwocie 1000 zł
 • Całość płatna do 2 tygodnie przed startem warsztatów
 • W koszt warsztatów wliczone jest zakwaterowanie we wspólnym domku z pokojami 1-3 osobowymi i wyżywienie
 • Aktualna ilość miejsc -1

Zapewniam 3 posiłki wegetariańskie i wegańskie. Owoce, ciasta mojego wypieku, kawę i herbatę bez ograniczeń.

Cały obiekt wynajęty jest tylko dla nas.


Od 8 września od godziny 17-Do 11 września do godziny 15.

Zaczynamy obiadokolacją w czwartek, a kończymy obiadem w niedzielę.


NIESPODZIANKA:Dla każdej uczestniczki, przygotowałam specjalny upominek.


Cena 1.888 zł (płatne przelewem lub kartą),


Zaliczka w kwocie 1000 zł. płatna: do 15 sierpnia płatna zaliczka w kwocie 1000 zł.

Pozostała część kwoty w wysokości 888 zł. płatna do 31 sierpnia.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem: terapiejustynapettke@gmail.com


UWAGA!

DODATKOWO DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA PREZENT WARTOŚCI 333 ZŁ - MEDYTACJA "MAŁA POSIADŁOŚĆ". PO OPŁACENIU ZALICZKI OTRZYMASZ KOD ZNIŻKOWY WARTOŚCI 333 ZŁ NA MEDYTACJĘ!


NIESPODZIANKA: Dla każdej uczestniczki, przygotowałam specjalny upominek.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE

08-11.09.2022

Opinie uczestników

Zarezerwuj miejsce

W odpowiedzi otrzymasz e-mail z pozostałymi informacjami.

UWAGA. Na jeden termin dostępnych jest tylko 8 miejsc - rezerwacja nie gwarantuje udziału - liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą BEZZWROTNEJ zaliczki

JEŚLI CHCESZ WPŁACIĆ ZALICZKĘ

KARTĄ KLIKNIJ PRZYCISK PONIŻEJ

ZAREZERWUJ PŁACĄC KARTĄ

8-11 września 2022