+48 880 91 48 48

LOOM 10

UL. NIECAŁA 10

00- 098 WARSZAWA

Koszula szyta na miarę to czysta przyjemność…

Wyobraź sobie koszulę, która jest doskonale dopasowana do Twojej sylwetki. Rękawy są idealnej długości, kołnierzyk nie odstaje nawet na milimetr a materiał, z którego jest wykonana to najwyższa światowa jakość. Sam projekt jest w pełni spersonalizowany i dopasowany do Twoich wymagań. Monogram, dedykowane mankiety, inny kształt lub kolor kołnierzyka - to żaden problem. My wiemy jak wielką przyjemnością jest szycie koszuli na miarę - sami niejednokrotnie czuliśmy te emocje, wybierając materiał dla siebie czy lub dla naszych Klientów, wspólnie przygotowując cały projekt i z niecierpliwością czekając na ostateczny efekt - który zawsze przechodził nasze pierwotnie oczekiwania


.… którą możesz mieć w doskonałej ofercie!

>>> ZOBACZ OFERTĘ LOOM 10
PRZEJDŹ DO SKLEPU ZACK ROMAN

Właśnie z tego powodu, mamy dla Ciebie naszą wyjątkową promocję - koszula szyta na miarę w cenie 499 zł, którą możesz odebrać jeszcze przed świętami!

Klasyczna koszula RTW w naszym butiku kosztuje 399 zł. Jeżeli doliczymy do tego najprostsze poprawki krawieckie to bez problemu osiągniemy cenę 499 zł lub więcej.


W naszej specjalnej ofercie, otrzymujesz koszule szytą na miarę w cenie koszuli RTW z poprawkami krawieckimi.

Koszulę możesz uszyć z naszych tkanin dostępnych w naszym skarbcu Loom 10.

Tak, skarbcu, bo materiały które tu znajdziesz to niepowtarzalne „białe kruki”. Nie ma ich w obecnie dostępnych próbnikach, wiele z nich jest dostępnych w bardzo ograniczonej ilości. Oznacza to, że koszule, które z nich powstaną będą unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Być może, z wybranego materiału, uda się uszyć tylko jedną koszulę - więc będziesz tym jedynym, wyjątkowym mężczyzną, który ją ma.

3 kroki do Twojej koszuli szytej na miarę!

1.


Przyjdź do naszego sklepu Loom 10 przy ulicy Niecałej 10 i dobierz z naszym Ekspertem, odpowiedni materiał do Twojej koszuli. Powiedz jakie masz potrzeby, na jaką okazję potrzebujesz koszuli oraz przede wszystkim, jaki materiał najbardziej Ci się podoba.

2.


Kolejny krok to omówienie projektu oraz zdjęcie miary w naszym butiku Zack Roman, przy ulicy Niecałej 7. Tu zdecydujesz jaki ma być kołnierzyk, plisa czy też guziki. Klasyczna biała koszula? A może coś w stylu Peaky Blinders - tu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia i drobne kwestie techniczne! Po omówieniu projektu i zdjęciu miary, zamówienie trafia do realizacji. Po 4 tygodniach spotykamy się po odbiór gotowej koszuli.

3.


Po omówieniu projektu i zdjęciu miary, zamówienie trafia do realizacji.

Po 4 tygodniach spotykamy się po odbiór gotowej koszuli.

LOOM 10 X ZACK ROMAN

Cena koszuli to 499 zł, nasza promocja trwa do 30 listopada. Gwarantujemy, że zamówienie złożone nawet ostatniego dnia promocji, będzie zrealizowane i gotowe do odbioru przed Świętami.

Jak skorzystać z usługi?

Na potrzeby akcji, LOOM 10 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 11-19, czyli dokładnie tak samo jak nasz butik. Na miejscu zawsze zastaniesz jednego z naszych Ekspertów szycia na miarę, którzy przeprowadzą Cię przez cały proce szycia na miarę Twojej wymarzonej koszuli.

Masz pytania?

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami.

Obserwuj nas:

WWW.ZACKROMAN.COM

Butik Zack Roman

ul. Niecała 7

00-098 Warszawa

tel: +48 886 892 123

e-mail: info@zackroman.com

LOOM 10

ul. Niecała 7

00-098 Warszawa

tel: +48 880 91 48 48

e-mail: info@loom10.com