Zapraszamy

na Ogólnopolską Konferencję Edukacyjną

dla szkół ponadpodstawowych

Konferencja „NAUCZYCIEL GEN-Z” będzie inspiracją dla nauczycieli pracujących ze starszą młodzieżą. Chcemy pokazać, jak organizować proces uczenia się uczniów, dostosowując go do potrzeb współczesnej młodzieży – pokolenia Gen Z.

KUP DOSTĘP DO NAGRAŃ

Kiedy?

17.04.2021

Nauczyciele ze szkół ponadpodstawowych

Dla kogo?

Online

Jak?

12 godzin nagrań

z dostępem

do 1 października 2021

12 wybitnych prelegentów

Zaświadczenie od akredytowanej placówki doskonalenia nauczycieli

Kto?

Co otrzymasz?

Co dostaniesz?

GEN Z

17.04.2021

Manifest konferencji „Nauczyciel Gen-Z”


Kiedy w grudniu organizowałyśmy „Świąteczny Jarmark Szkoleń dla nauczycieli”, z wielu stron zaczęły do nas spływać głosy, że nauczyciele szkół ponadpodstawowych potrzebują wsparcia dostosowanego do ich potrzeb. Pracują przecież z osobami prawie dorosłymi lub dorosłymi. Osobami, które, trudniej niż maluchy, do czegoś namówić, zmotywować, zaangażować. Dodatkowo uczniowie sami zmagają się z dużo większymi przeciwnościami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) niż dzieci w wieku wczesnoszkolnym – taka jest codzienność GENERACJI Z.


Trudny orzech do zgryzienia dla nauczyciela. Czego potrzebuję? Narzędzi? Wiedzy? Sposobów na zrozumienie i zaangażowanie? Co chce osiągnąć? Ucznia – partnera? A uczeń? Jakiego potrzebuje nauczyciela? Czyżby partnera? Wspólny cel już mamy! Nasza konferencja „NAUCZYCIEL GEN-Z” pozwoli Wam go osiągnąć!!!


Przed konferencją przeprowadziliśmy badanie potrzeb nauczycieli i program opiera się na wynikach tych badań. Szczególnie zależy nam na pokazaniu, że kształtowanie kompetencji (łącznie z tzw. kompetencjami miękkimi) jest znacznie ważniejsze w perspektywie funkcjonowania uczniów w rzeczywistości XXI w. 😊

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Chcemy, aby ta konferencja była inspiracją dla nauczycieli pracujących ze starszą młodzieżą, tak by łatwiej im było organizować proces uczenia się uczniów, dostosowując go do potrzeb współczesnej młodzieży – pokolenia Gen Z. Mamy głęboka świadomość, że oni potrzebują innych metod pracy z uczniem, konfrontują się z zupełnie innymi problemami niż ich koledzy pracujący w szkołach podstawowych. Po co ta konferencja? Aby nauczyciele poznali tajniki pracy z uczniami z pokolenia GEN Z.


Konferencja „NAUCZYCIEL GEN-Z” będzie inspiracją dla nauczycieli pracujących ze starszą młodzieżą. Chcemy pokazać, jak organizować proces uczenia się uczniów, dostosowując go do potrzeb współczesnej młodzieży – pokolenia Gen Z.


Poszukamy odpowiedzi na pytania: Czego potrzebują uczniowie szkół średnich w XXI w.? Jak pokolenie boomersów ma porozumieć się z pokoleniem Gen Z? Jak sobie radzić z wyzwaniami czasów pandemii? Jak doświadczenia zdalnej edukacji wykorzystać w nowej rzeczywistość? Jak nauczyć się dbać o dobrostan nauczyciela?


O tym będziemy mówić podczas wyjątkowej konferencji „NAUCZYCIEL GEN-Z”

PRELEGENCI

CZAS NA LATO

Teraz, gdy oczekujemy słonecznego lata dajemy Państwu możliwość kupna dostępu do nagrań z Konferencji Nauczyciel GEN-Z aż na pół roku od zakupu.

199 zł

KUP DOSTĘP DO NAGRAŃ

Cennik dla Rad pedagogicznych jest wyżej, prosimy o przesyłanie faktur na mail.

PARTNERZY