Zamów jedzenie
z restauracji
w Twojej okolicy

Zgadzam się na otrzymywanie od Restaumatic Sp. z o.o. na podany na podany adres e-mail informacji marketingowych dotyczących Apetilo.pl zgodnie z polityką prywatności

Restauratorze, nie przegap okazji!

Nie przegap startu Apetilo
w Twoim mieście!

Obecnie obsługujemy Katowice i okoliczne miasta na Śląsku. Wkrótce dotrzemy również do innych miast!

Dołącz do listy oczekujących i w pierwszej kolejności otrzymaj informację o starcie w Twoim mieście oraz atrakcyjne rabaty na start.

Startujemy w Katowicach, a wkrótce w kolejnych miastach!!

Skubacz zmienia się w Apetilo!

Przejdź na apetilo.com

Co w nas wyjątkowego?

Wyróżnia nas partnerskie podejście do biznesu i bardzo niskie prowizje dla Restauratorów - to dlatego Twoje ulubione restauracje polecają Apetilo.

Wspieramy

Restauratorów!

Zamów jedzenie w 4 prostych krokach BEZ zakładania konta! Korzystaj

z licznych promocjiw ponad

ponad 3 150 restauracji. Dostawa, odbiór osobisty, a może obiad na miejscu? Wybór należy do Ciebie!

Twoja wygoda jest dla nas ważna

Unikalne restauracje

U nas znajdziesz restauracje, których nie ma w innych aplikacjach! Ze względu na niskie prowizje, restauracje chcą z nami współpracować. Ich liczba stale rośnie!

Dobre, bo polskie!

Wspierasz lokalne inicjatywy? Świetnie, my też! Jesteśmy Polską firmą, która dba o Wasze doznania kulinarne od lat współpracując z polską branżą gastronomiczną.

Yami Vegan Sushi

Wierzymy, że Apetilo będzie sukcesem! Nie tylko my jesteśmy o tym przekonani – znacie swoich restauratorów, macie z nimi dobry kontakt,a to w dużej mierze zależy również od nas! Z Waszym doświadczeniem i Panem Markiem to musi się udać!

Tomek

Właściciel

Właściciel

Maciej

Co sobie najbardziej cenimy we współpracy z Wami? Przede wszystkim kontakt! To bardzo cenna rzecz. Apetilo to fajna alternatywa dla aktualnych rozwiązań na rynku. Mam nadzieję, że Ślązacy przekonają się do tej apki, a potem życzę Wam sukcesu na całą Polskę!

Pizzeria Swoyska

To co? Pobieramy?

Pobierz Apetilo już teraz!

Wygodna aplikacja zawsze pod ręką

*Wszelkie prawa zastrzeżone*Administratorem danych jest Restaumatic Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Wolności 345 zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000416054, NIP: 6482765571, administrujący portalem internetowym pod adresem www.skubacz.pl i www.restaumatic.com oraz dedykowaną aplikacją mobilną pod nazwą Restaurant Operating System – Restaumatic. Kontakt w sprawie zasad przetwarzania danych osobowych możliwy jest pod adresem: privacy@restaumatic.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych przy użyciu podanych przez Państwa danych (telefon, email), w szczególności informowania o działaniach związanych z funkcjonowaniem portalu oraz przedstawienia ofert współpracy. Przetwarzanie możliwe jest do odwołania Państwa zgody. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w celu świadczenia usług oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa. Informujemy, iż każda osoba ma prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz, że przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.