olamysior.com

Jestem Ola Mysior
i pomogę Ci zatrzymać się, odpuścić i

Cześć 👋🏻

poczuć siebie.

O współpracy

więcej opinii

Subskrybuj Listy z Podróży

Zapisz się na List z Podróży i otrzymaj w prezencie medytację ŚWIĄTYNIA ZATRZYMANIA, dzięki której odkryjesz w sobie miejsce spokoju, do którego zawsze możesz wrócić, by uwolnić głowę i poczuć siebie.

O Tobie

O mnie

Prowadzisz swój biznes, ale zrobiłaś z niego korpo. Twoi pracownicy potrzebują szefowej, a Ty jesteś dla nich przyjaciółką. Twój największy zasób, Twoja kreatywność sprowadza się do tworzenia niekończącej się listy zadań. Presja, którą sama sobie narzuciłaś, przejęła kontrolę nad Twoim życiem i odebrała Ci radość, energię i spokój.


Całe Twoje ciało krzyczy.


Możesz być drugoplanową postacią w swoim życiu i biznesie. Ale możesz też zatrzymać się. Odpuścić. Na nowo poczuć swoją moc. A wtedy znowu wszystko stanie się możliwe.

Przez 10 lat budowałam marki w branży mody. Prowadziłam dwie własne firmy. Szkoliłam, doradzałam, występowałam jako ekspert.

Żyłam w napiętym do granic możliwości grafiku. Byłam twarda do bólu i myślałam, że to moje jedyne oblicze. Poznanie siebie nie było dla mnie ważne. Ważna była praca i tylko praca.Pewnego dnia poczułam, że mimo moich sukcesów jestem pusta w środku. Dlatego zatrzymałam się. Zawiesiłam biznes na rok. Pozwoliłam sobie wypaść z obiegu. Otworzyłam się na siebie. Moje serce przestało płakać, dusza zaczęła ze mną rozmawiać, a ja w końcu poczułam się całością.

więcej

Na nowo odkryj siebie w biznesie

Podczas spotkania ze mną zatrzymasz się i zrozumiesz siebie.

Wyzwolisz się spod presji.

Odpuścisz niewspierające przekonania.

Na nowo odkryjesz siebie w biznesie.

Aplikuj na indywidualne sesje Soul Coaching®
Aplikuj

Klientki o sesjach ze mną

Aplikuj na indywidualne sesje Soul Coaching®
Aplikuj

Odgruzuj swoje myśli, emocje i życie

UWOLNIJ GŁOWĘ OD NADMIERNEGO MYŚLENIA. ODPUŚĆ NIEWSPIERAJĄCE CIĘ PRZEKONANIA. PO PROSTU POZWÓL SOBIE BYĆ.


Zamknij oczy i wyobraź sobie... Co by było możliwe, gdybyś zatrzymała się i pozwoliła sobie wypaść z obiegu? Uwolniła się od ciągłej gonitwy myśli i poczuła spokój? Odpuściła myślenie o sobie, że jesteś niedostateczna i doświadczyła luzu i relaksu? Zatrzymaj się i zanurz się w sobie, a wszystko znowu stanie się możliwe.

USŁYSZ SIEBIE. ODCIĄŻ i OCZYŚĆ SIEBIE SAMĄ. ZAMIEŃ WIĘCEJ I SZYBCIEJ NA LEKKO I MNIEJ.


Czasami oddalamy się od siebie tak bardzo, że nasze ciała stają się jak obce kraje. W programie POCZUJ SIEBIE usłyszysz siebie. Na nowo skontaktujesz się ze swoim ciałem. Odciążysz i oczyścisz się z niezdrowych przekonań, sposobów reagowania i zachowań. Zamienisz więcej i szybciej na lekko i mniej, aż w końcu poczujesz się bardzo lekka.

ZNAJDŹ ODPOWIEDZI W SOBIE. ZROZUM, CO JEST TWOJĄ SIŁĄ. PÓJDŹ W TO.


PUŚĆ to podróż ku całości, podczas której poszukasz i znajdziesz odpowiedzi w sobie, zrozumiesz, co jest Twoją siłą i odkryjesz, że jesteś boginią. Nadal będziesz zaangażowana, ale bez niepotrzebnego nakręcania się. Poczujesz siłę i moc. Przestaniesz analizować i rozwalać na milion cząsteczek i pójdziesz w to.

Zatrzymaj się

Poczuj siebie

Puść

Sprawdź moje programy
Sprawdź moje programy
Sprawdź moje programy

Food for thoughts

Czytaj więcej