Popraw zasięg i wydajność sieci Wi-Fi

w Twoim domu

w dużym mieszkaniu

w biurze

IconIconIcon

Zasięg wszędzie tam, gdzie potrzebujesz

Korzystaj z Interntu tak jak lubisz i tam gdzie lubisz. Nowatorskie rozwiązanie SUPER WiFi zapewni Ci dobrej jakości sygnał w każdym miejscu w domu bez skomplikowanych ustwień i ciągłych optymalizacji. System zadba o ustawienia i dobierze optymalne parametry Twojej sieci Wi-Fi.

System SUPER WiFi to nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie które wprowadza zupełnie nową jakość korzystania z Internetu w Waszych domach.


Co to jest SUPER WiFi?

Nowatorski system SUPER WiFi to zestaw wydajnych i profesjonalnych routerów połączonych systemem EasyMesh, tworzących tzw. sieć kratową i nieustannie komunikujących się ze sobą. W skład sieci wchodzi stacja bazowa w postaci sześcioantenowego i dwuzakresowego (2.4 i 5 GHz) profesjonalnego routera, klasy premium Halny 4GQV oraz czteroantenowy, dwuzakresowy router Halny 3GM lub kilka takich modemów jeśli jest taka konieczność. System zarządza całą siecią i sprawia że urządzenia domowe (smartfon, smart TV, komputer itp.) automatycznie łączą się z tym routerem, który zapewnia najsilniejszy sygnał i najlepszą jakość transmisji.


Icon

Przełom w korzystaniu z naszego Internetu

Korzystaj z Interntu tak jak lubisz i tam gdzie lubisz. Z systemem SUPER WiFi nie musisz się martwić skomplikowanymi konfiguracjami i optymalizacją ustawień, system robi to za Ciebie, automtycznie i cały czas. System pozwoli również wszystkim użytkownikom na optymalne korzystanie w tym samym czasie i bez ograniczeń.

Jak to działa?

W tradycyjnej sieci Wi-Fi w domu lub biurze masz jeden router a sygnał sieci bezprzewodowej jest zależny od wydajności anten i może być ograniczony różnymi naturalnymi przeszkodami. Musisz wiedzieć jak optymalizować ustawienia routera i sprzętu by omijać przeszkody i łapać optymalny zasięg. Z systemem SUPER WiFi nie musisz się o nic martwić. Inteligentny zestaw routerów sam monitoruje jakość wszystkich połączeń, sam dobiera najbardziej wydajne kanały Wi-Fi i sam optymalizuje parametry sieci by zapewnić maksymalną prędkość i zasięg internetu.


Icon

Szybko

Wybiera najszybsze pasmo Wi-Fi dla każdego urządzenia

Analizuje i unika zatłoczonych kanałów (np. przez sąsiadów)

Automatycznie dobiera najlepsze połączenie dla urządzenia, tam gdzie akurat jest

Skutecznie

Sprytnie

Co zrobić żeby mieć SUPER WiFi?

System SUPER WiFi dostarczamy w standardzie na czas umowy wraz z pakietem MEGAmax.


ZAMÓW PAKIET

Dla pozostałych pakietów istnieje możliwość zamówienia systemu SUPER WiFi jako opcji dodatkowej. Opcję można zamówić w konfiguratorze na naszej stronie internetowej lub telefonicznie w naszym biurze obsługi klienta. Nasi specjaliści udzielą wszystkich informacji na temat systemu SUPER WiFi, jego wykorzystania a także możliwości rozbudowy w przypadku dużych powierzchni lub skomplikowanych układów pomieszczeń w domach i biurach.


KONFIGURATOR
ZADZWOŃ
Icon

SUPER WiFi - o co najczęściej pytacie

SUPER WiFi to system połączonych inteligentnych routerów tworzących sieć WiFi. Pozwala na optymalne wykorzystanie dostarczanego sygnału internetowego bez konieczności ciągłej konfiguracji i optymalizacji ustwień routerów i urządzeń odbierających sygnał. System SUPER WiFi pozwala poprawić zasięg bezprzewodowego sygnału w domach i jego otoczeniu (np. ogrodzie, tarasie itp), w dużych mieszkaniach a także w biurach. Więcej informacji o tym jak to działa znajdziesz TUTAJ

Co to jest SUPER WiFi?

Czym się różni SUPER WiFi od standardowego routera Wi-Fi?

Jeśli korzystasz ze zwykłego routera WiFi to musisz często szukać optymalnego miejsca w mieszkaniu oraz konfigurować router oraz urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi. Czasami nawet przenosić router gdy chcesz mieć swobodny dostęp w innej części domu. SUPER WiFi sam monitoruje jakość połączenia Wi-Fi, skanuje pasma oraz kanały Wi-Fi i automatycznie dobiera te optymalne, najmniej zatłoczone (np. przez Twoich sąsiadów). Cały czas dba o konfigurację i ustwienia tak, by dostarczyć najlepszą prędkość i zasięg w Twojej sieci.

Co wpływa na prędkość mojej sieci Wi-Fi?

Prędkość i zasięg Twojej sieci Wi-Fi zależy od wielu czynników. Bardzo ważne jest odpowiednie umieszczenie samego routera w domu, duże znaczenie mają same urządzenia korzystające z Wi-Fi, oraz ich konfiguracja. Na jakość sygnału mają wpływ zakłócenia w sieci a także z sieci sąsiadów. Przygotowaliśmy specjalną ulotkę w której wyjaśniamy jak optymalnie skonfigurować sieć Wi-Fi w domu i biurze. Ulotka jedst do pobrania TUTAJ

Wyciśnij nasz Internet na max-a

Poznaj 5 kroków do lepszego wykorzystania sygnału Wi-Fi w Twoim domu lub biurze

Zobacz co ma wpływ na porawne działanie Twojej sieci Wi-Fi

POBIERZ INSTRUKCJĘ