Chcesz dynamicznie zmienić wyniki sprzedaży lub sprawić, aby dochody Twojej firmy stale rosły?

Sukcesy klientów

Oni już skorzystali

Kup dostęp do

HackSales

Nauczę Cię taktyk, strategii i metod, których użyłam, aby w szybkim czasie zbudować trzy wielomilionowe firmy (Evenea, Wolves Summit, See Bloggers).

Uzyskaj dostęp

dla klasycznego biznesu

dla firm usługowych i produkcyjnych

dla branży szkoleniowej i edukacyjnej

"3 dni, 6 godzin nagrań, 250 000 zł przychodu. Jakbym policzył, ile w tamtym momencie zarobiłem na godzinę, to byłoby to, jeśli dobrze liczę, ok. 40 000 zł za godzinę. Poproszę więcej takich efektów."


Filip Kowarski - Twórca Moniter.pl

"Dzięki metodologii ścieżek zakupowych wprowadziliśmy również tańsze produkty, automatyzując bardzo dużą część naszej sprzedaży. Pozwoliło to na podwojenie wyniku firmy z 2019 roku w jeden miesiąc jesienią 2020."

Krzysztof Pawłowski - Lean Action Plan

Wykup dostęp i uzyskaj schemat działania,

dzięki któremu zwiększyliśmy dochody naszych firm i skuteczność pracowników wykorzystując sprawdzone strategie sprzedażowe, bez konieczności wydłużania czasu pracy.

Sprawdź jak to działa

Dochodowa Firma

To nie dzieło przypadku!

Pozwól, że opowiem Ci swoją historię. Przez ostatnie 16 lat pracowałam w różnych obszarach biznesu. Przez 10 lat pracowałam w 7 korporacjach,

a następnie założyłam pierwszą firmę, która nie odniosła sukcesu. Była kompletną porażką. Po niecałych 2 latach zmierzyłam się z moim największym strachem, utratą płynności finansowej. Straciłam wtedy razem ze wspólnikami ponad 2 miliony złotych.

Nigdy nie zapomnę tego dnia. Stanęłam przed bardzo ciężkim wyborem - poddać się lub walczyć dalej. Wybrałam walkę. W przeciągu kolejnych 2 miesięcy, rozpoczynając zupełnie nowy biznes (Wolves Summit) wygenerowałam 800.000 zł i pozyskałam wraz z zespołem ponad 1300 klientów. W kolejnych 10 miesiącach uzyskaliśmy blisko 4 miliony złotych. Założyłam nową firmę. Zaczęłam kompletnie od zera. Techniki, które pomogły mi, osiągnąć sukces, początkowo nagrałam i spisałam dla mojego zespołu sprzedaży.


Dzisiaj dzielę się nimi z Tobą i innymi przedsiębiorcami oraz sprzedawcami. W międzyczasie zbudowałam firmę See Bloggers, która zarobiła kilka milionów złotych. Wraz ze wspólnikami sprzedałam za bardzo dobre pieniądze Wolves Summit do międzynarodowych inwestorów, a zyski zainwestowałam w zakup firmy tworzącej oprogramowanie dla biznesu, która obsłużyła ponad 1 000 000 klientów indywidualnych i ponad 20 000 klientów biznesowych - Evenea (Eventlabs sp. z o.o.).

Co tak naprawdę mi pomogło osiągnąć sukces po tak dotkliwej porażce?

SPRZEDAŻ

Być może wydaje Ci się, że sprzedaż jest ciężka. Tak jest tylko do pewnego momentu. Jeżeli nie stosujesz właściwych wzorców męczysz się i poddajesz się frustracji. Jak masz wyniki to jest to najlepszy zawód na świecie.


W pewnym momencie moja sytuacja zmusiła mnie do zupełnie innego myślenia na temat sprzedaży. Nie miałam ani godziny na marnowanie czasu. Nie miałam czasu na wymówki. Pozamykałam transakcje w 2 tygodnie, które standardowo na rynku powinny trwać miesiące. Wszystko to sprzedając do klientów, których nie znałam i na rynku, którego uczyłam się w trakcie. Była to dla mnie kompletnie nowa branża.


Chciałabym, abyś nie musiał lub nie musiała przechodzić przez ten sam bolesny proces co ja. Dziś po kilku latach mam ten przywilej, że zarządzam kilkoma własnymi markami i odnoszę sukcesy w branży innowacji w technologii, influencer marketingu, edukacji, organizacji eventów i sprzedaży oprogramowania.


Na co dzień mam do czynienia z ogromną ilością przedsiębiorców i sprzedawców.


Setkom z nich pomogłam osiągnąć gigantyczne wyniki w sprzedaży. Moje firmy obsługują ponad milion klientów. Pozyskały klientów z 67 rynków. Jeżeli nie wierzysz możesz zrobić "research" na mój temat w Internecie. Możesz obejrzeć mój profil na LinkedIn.


Możesz słuchając mojego podcastu "Dochodowa Firma" lub tego w wersji angielskiej, którego prowadzę dla naszych klientów zza oceanu, ocenić, czy jestem osobą, od której warto się uczyć. Możesz również zapoznać się z setkami rekomendacji, jakie uzyskałam ja i moje zespoły od naszych klientów.


Jestem osobą szalenie ambitną, dlatego wiem, jak frustrujące jest radzenie sobie z odmową i brakiem wyników, jakich w sprzedaży oczekujesz.


Mocno wierzę, że możesz przez ten etap, dużo szybciej przejść, korzystając z mojego doświadczenia. Oszczędzając swój czas i nerwy.


Właśnie dlatego w książce skupiam się na kluczowych krokach, które pozwalają bardzo szybko podnosić sprzedaż: od gotowych schematów działania wraz ze skryptami skąd i jak brać klientów, przez zimną rozmowę telefoniczną, po budowanie relacji i szybkie zamykanie sprzedaż

Uzyskaj dostęp

Dochodowa Firma

Budowanie i skalowanie zespołu sprzedaży

Nie ograniczam się tylko do tego. Razem ze mną, korzystając z metodologii "Powtarzalnej Sprzedaży HackSales" nauczysz się jak zbudować zespół, jak rekrutować sprzedawców, którzy zarabiają na siebie już od pierwszego miesiąca.


Dowiesz się, jak rozwijać dział sprzedaży i w przewidywalny sposób określać zyski. Skąd brać klientów. W jaki sposób ich pozyskiwać, korzystając zarówno z budżetu reklamowego, jak i nie dysponując ani jedną złotówką od marketingu.


Wszystko, czym się z Tobą dzielę, to przetestowane na sobie i moich zespołach sprzedaży strategie i taktyki. W tym momencie to już nie tylko "testy" na naszych organizacjach, ale również tysiące klientów korzystających z moich książek, materiałów edukacyjnych oraz ponad milion klientów, którzy skorzystali z oferowanych przez zarządzane przeze mnie firmy produktów i usług.

Uzyskaj dostęp

Oni już skorzystali

Sukcesy klientów

Jeżeli czujesz, że przed podjęciem decyzji chcesz sprawdzić, czy to jest rozwiązanie dla Ciebie, posłuchaj, obejrzyj lub przeczytaj opinie naszych Klientów

"Dzięki programowi zwiększyłem skuteczność umawiania spotkań o 70% już w pierwszych tygodniach programu."

Artur Szenawa - Prezes Zarządu Emsol (fotowoltaika)

"Od 20 lat siedzę w sprzedaży, zarządzając sporym zespołem. Przechodząc przez program edukacyjny, metodyka analizowania potrzeb klienta okazała się dla mnie wartościowa. Jest to zupełnie inne podejście do całego procesu sprzedaży, mocno nowatorskie. Wiele informacji w jaki sposób pozyskiwać nowych klientów, były dla mnie zupełnie nowe."

Jowita Trzaska - Bosko Nieidealna

"Diametralnie zmieniłam skuteczność prowadzonych rozmów i zrozumiałam logikę całego procesu sprzedaży. Różnica w wynikach jest ogromna. Dodatkowo zdobyłam większą pewność siebie. A narzędzia i zasady, które rekomenduje Basia spowodowały gigantyczną zmianę jeśli chodzi o profesjonalny odbiór marki.

Agnieszka Soćko - WellDoneTax (Biuro doradztwa podatkowego i księgowość)

"Zespół liczy kilkanaście osób, zrealizowaliśmy ponad 700 projektów. Wcześniej nie miałem żadnej koncepcji w jaki sposób przenieść proces sprzedażowy na mój zespół - robiłem to samemu, a z racji ograniczonego czasu nie poświęcałem temu wystarczająco uwagi. W chwili obecnej zespół ma ułożony cały proces wedle którego działa, a ja tylko wspieram. Po wprowadzeniu zmian z kursu, już po pierwszych miesiącach odczułem bardzo dużą poprawę wyników sprzedażowych względem średniej z poprzednich miesięcy (ok 40-50%)."

Dawid Paszek - CEO Cstore (produkcja i sprzedaż oprogamowania ecommerce)

Dominik Brzozak

Właściciel Crypto-X

Oskar Groth

Właściciel The Groth Company

Filip Błoch

Przedsiębiorca, CEO Hotailors

Mateusz Sączewski

Kryptowaluty

Damian Myśliwy

Przedsiębiorca i założyciel Dance Control

Anna Wojkiewicz

Dr Hempatic

Krzysztof Szewczyk

Kierownik ds. klientów kluczowych

Radosław Sadurski

Założyciel Everytap

Karol Radziun

Właściciel Dance Control

Daniel Nowocin

Przedsiębiorca, właściciel Medidesk

System Powtarzalnej Sprzeaży

Do czego otrzymasz dostęp

Poznaj zawartość kursu i sprawdź czego się nauczysz

Wprowadzenie

Czas trwania: 1 godz. 2 min.

Ilość materiałów: 4

Wprowadzenie

Jak korzystać z kursu

Quick wins

Sales Cookbook - zakres i szablon pliku do wykorzystania w trakcie kursu.

5 min.

25 min.

Analiza konkurencji

17 min.

Proces sprzedaży

15 min.

Kurs maksymalizacji dochodu - Oferta w modelu Value Ladder

Czas trwania: 1 godz. 50 min.

Ilość materiałów: 9

Wprowadzenie

Czego dowiesz się w kursie maksymalizacji dochodu?

Oferta

Ask Campaign - badanie czego naprawdę chcą klienci

4 min.

16 min.

Jak szybko zmaksymalizować dochód poprzez wybór grupy docelowej / niszy?

21 min.

Zasady projektowania oferty według Value Ladder

10 min.

Value Ladder w branży technologicznej

21 min.

Value Ladder w branży usługowej

Value Ladder w branży produktów fizycznych

11 min.

7 min.

Jak ułatwić sprzedaż jeśli masz bardzo szeroki asortyment

11 min.

Elevator Pitch

9 min.

Skuteczne procesy pozyskiwania klientów przy sprzedaży 1 na 1

Czas trwania: 3 godz. 54 min.

Ilość materiałów: 15

Wprowadzenie

Czego dowiesz się w kursie?

Pozyskiwanie klientów

Budowanie listy marek

3 min.

25 min.

Budowanie listy kontaktów

27 min.

Sieć kontaktów - Kontakt do klienta od znajomego - jak brać?

19 min.

3x cold (zimny) email i/lub LinkedIn

29 min.

Cold call - jak prowadzić zimną rozmowę

Social selling 1 na 1

16 min.

10 min.

Social selling - content marketing

10 min.

Webinary

10 min.

Źródła pozyskiwania klientów

11 min.

Eventy - własne

11 min.

Eventy - wystąpienia u kogoś

14 min.

Eventy networkingowe - jak zebraliśmy ponad 2300 wizytówek na jednym wydarzeniu

17 min.

Partnerstwa & lista 100

15 min.

Jak poradzić sobie z asystentem?

17 min.

Kurs budowy procesu rozmowy

Czas trwania: 10 godz. 1 min.

Ilość materiałów: 36

Wprowadzenie

Czego dowiesz się w kursie budowy procesu rozmowy?

Analiza potrzeb

Rozpoczęcie rozmowy jeśli otrzymałeś kontakt od znajomego

2 min.

6 min.

Rozpoczęcie rozmowy po cold email lub wiadomość cold LinkedIn

3 min.

Rozpoczęcie po cold call i jak przejść z zimnej rozmowy do analizy potrzeb

19 min.

Rozpoczęcie rozmowy po komunikacji w ramach social selling 1 na 1

3 min.

Rozpoczęcie rozmowy po social selling - content marketing

Rozpoczęcie rozmowy po zapisie z webinaru

7 min.

7 min.

Rozpoczęcie - Eventy - własne

6 min.

Rozpoczęcie - Eventy - wystąpienia u kogoś

3 min.

Profile klienta - jak dopasować komunikację do osobowości rozmówcy?

57 min.

Rozpoczęcie rozmowy po evencie networkingowym

2 min.

Rozpoczęcie rozmowy stare bazy, które masz

4 min.

Rozpoczęcie rozmowy po przełączeniu od asystenta z recepcji

2 min.

Analiza potrzeb klienta - kluczowe pytania, które zawsze potrzebujesz zadać

26 min.

Ścieżki decyzyjne, czyli budowa argumentacji sprzedażowej i pytania do niej prowadzące

13 min.

Typy pytań i jak je budować

20 min.

Studium przypadku 1 - pytania otwarte i pogłębiające

36 min.

Studium przypadku 2 - pytania otwarte i pogłębiające

54 min.

Dlaczego historie są ważne i jak je opowiadać?

22 min.

Repozytorium historii jak je zbierać i jak uzywać

12 min.

Jak zbudować długoterminowe relacje z klientami?

53 min.

Rozmowa kwalifikująca: Jak prowadzić rozmowę po webinarze - odwrócona sprzedaż produktów o wysokiej wartości na przykładzie drogiego kursu edukacyjnego.

13 min.

Kiedy stosować rozmowę telefoniczną a kiedy spotkanie?

5 min.

Prezentacja oferty

Jak przygotować opis oferty, aby sprzedawca wiedział jak ją przedstawić

18 min.

W którym momencie i jak opowiadać o ofercie

19 min.

Sztuka follow-upu

Sztuka follow-upu

25 min.

Jak często powinieneś kontaktować się z klientem?

10 min.

Przykładowe komunikacje follow-up, czyli kontynuacji kontaktu z klientem

17 min.

Jak tworzyć i segregować szablony dla zespołu.

13 min.

Zamykanie sprzedaży

Kluczowe zasady do zamknięcia sprzedaży

11 min.

Techniki zamykania sprzedaży - przykładowe pytania

4 min.

Jak sprocesować przykładowe pytania dotyczące zamknięć

5 min.

Jak skrócić proces sprzedaży?

10 min.

Jak sprawić, aby klient sam chciał kupić - case study

49 min.

Skuteczne negocjacje

58 min.

Kurs dochodzenia do prawdziwej obiekcji klienta i przekuwanie jej w sprzedaż

Czas trwania: 3 godz. 33 min.

Ilość materiałów: 6

Wprowadzenie

Czego nauczysz się w kursie pokonywania obiekcji?

Pokonywanie obiekcji

Obiekcje - z czego wynikają i jak je identyfikować?

1 min.

23 min.

Proces pokonywanie obiekcji

47 min.

Schematy pokonywania najczęstszych obiekcji

47 min.

Pokonywanie obiekcji - case study 1

1 godz 30 min.

Szablon pliku i jak na nim pracować, aby mieć repozytorium obiekcji

5 min.

System rekrutacji najlepszych sprzedawców

Czas trwania: 1 godz. 42 min.

Ilość materiałów: 9

Wprowadzenie

Czego dowiesz się w kursie?

Rekrutacja

Jakiego zespołu potrzebujesz, aby dowieźć sprzedaż?

1 min.

18 min.

Proces rozmowy rekrutacyjnej dla kandydata doświadczonego

28 min.

Proces rozmowy rekrutacyjnej dla kandydata NIEdoświadczonego

6 min.

Plik do rekrutacji - Ocena Kandydatów

9 min.

Gdzie rekrutować sprzedawców póki nie jesteś widoczny w sieci?

Jak wykorzystywać LinkedIN do znajdowania kandydatów?

6 min.

22 min.

Szablony komunikacji do proaktywnego pozyskiwania sprzedawców (social media, email)

7 min.

Jak rekutować sprzedawców jak wykorzystujesz już strategię contentową?

5 min.

Proces wdrożenia sprzedawcy

Czas trwania: 1 godz. 7 min.

Ilość materiałów: 6

Wprowadzenie

Czego dowiesz się w Kursie Wdrożenie Sprzedawcy?

Wdrożenie

Plik wdrożeniowy dla sprzedawcy - zakres i sposób pracy na nim

1 min.

13 min.

Pierwsze 4 tygodnie nowego pracownika - rozpędzanie lejka na zimnych leadach

19 min.

Pierwsze 4 tygodnie nowego pracownika - praca na ciepłych leadach

12 min.

Na co zwracać uwagę w pierwszym miesiącu sprzedawcy i prowadzenie spotkań 1-1

16 min.

Oczekiwania co do targetu w pierwszym miesiącu

6 min.

Kurs zarządzania sprzedażą

Czas trwania: 2 godz. 36 min.

Ilość materiałów: 15

Wprowadzenie

Czego dowiesz się w kursie zarządzania sprzedażą?

Zarządzanie

Jak stale podnosić kompetencje sprzedawców?

2 min.

7 min.

Jakich celów dziennych wymagać od sprzedawców?

21 min.

Spotkania

Jak prowadzić cotygodniowe szkolenia

12 min.

Jak prowadzić poranne spotkania

8 min.

Jak prowadzić rozmowy 1 na 1

12 min.

Wynagrodzenia

Jak układać wynagrodzenie sprzedawców (podstawa i prowizja)

28 min.

Cele i raportowanie

Planowanie celów sprzedażowych

17 min.

Jak analizować sprzedaż, aby dowieźć wynik i co powinieneś mierzyć?

14 min.

Narzędzia

Jak zarządzać sprzedażą bez CRMu?

8 min.

Jak zarządzać sprzedażą z CRMem?

8 min.

Jakie narzędzia poza CRMem warto wykorzystywać w sprzedaży 1 na 1?

5 min.

Umowy

Umowa B2B ze sprzedawcą

5 min.

Zarządzanie

Proces sprzedaży - finalny proces

2 min.

Sales Cookbook - jak go złożyć i jak nim zarządzać

9 min.

Poznajmy się

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który na swoim koncie ma wiele sukcesów naszych Klientów.

Poniżej wyniki wybranych naszych firm oraz organizacji i podmiotów, które pozyskaliśmy jako klientów.

Wolves Summit

Od 800 tysięcy w pierwsze 4 miesiące. Po 2,500,000 złotych na jednym wydarzeniu. Pozyskaliśmy blisko 20 000 klientów z 67 krajów, sprzedając w 3 językach. Po 4 latach sprzedaliśmy biznes do międzynarodowego syndykatu aniołów biznesu i kupiliśmy Evenea (Eventlabs sp. z o.o.).

See Bloggers

Od 150 uczestników do 3200 uczestników, 2.149.919 interakcji w social media i 1.445.265 USD (5.665.438 zł przy kursie dolara do złotego 3,92).

Współpracowaliśmy i pomogliśmy m.in.:

Dostęp do HackSales

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy i sprawdzimy czy program HackSales Powtarzalna Sprzedaż pomoże zwiększyć wyniki Twojej sprzedaży.

Które z poniższych odpowiedzi najlepiej określają kim jesteś?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eventlabs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-451) przy Al. Zwycięstwa 96/98 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000323662, REGON: 141794203, NIP: 5213529520 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Damiana Klimasa na adres: iod@evenea.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - Evenea

Korzystając z tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie (ciasteczek) w Twoim urządzeniu końcowym. Dzięki ciasteczkom zbieramy i analizujemy informacje, które mogą, ale nie muszą stanowić Twoich danych osobowych. Ciasteczka są przetwarzane przez Eventlabs Sp. z o.o. w celu poprawy jakości naszych usług oraz w celach analityki (w tym profilowania). Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek za pośrednictwem swojej przeglądarki. Aby uzyskać informacje o regułach przetwarzania Twoich danych zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Dowiedz się więcej